Geri

Bu sitenin, Gaggenau Yetkili Servisi’ne ait olduğu doğrulanmıştır:

Gaggenau Yetkili Servisi

Sayın ziyaretçimiz, bu doğrulamadan emin olmak için lütfen aşağıda yer alan güvenlik uyarılarını inceleyiniz.

Gaggenau Yetkili Servis Merkezi Web Siteleri Sistemi altında yayımlanan yetkili servis sitesi, hem sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmayı hem de ziyaret ettiğiniz web sitesinin gerçek bir Gaggenau Yetkili Servisi’ne ait olduğundan emin olmanızı sağlamayı amaçlamaktadır. Bu bilginin doğruluğunu lütfen aşağıdaki hususlara dikkate alarak kontrol ediniz:

1 - GYS Dijital Sertifikası’nı kontrol edin: Yukarıda doğrulanan marka unvanın, ziyaret ettiğiniz sitede sözü edilen yetkili servisin marka unvanı ile örtüşmesi gerekmektedir.

2 - 128 bit SSL korumasını kontrol edin: Bu satırları okuduğunuz pencereye dikkat edin! İnternet tarayıcınızın adres çubuğunda görüntülenen adresi lütfen kontrol edin. Doğrulamanın güvenliği için sisteme bağlı olarak yayımlanan yetkili servis sitesi 128 bit SSL sertifikasına sahiptir ve internet adresinin başında, yandaki resimde örneği görüldüğü gibi https ibaresi mutlaka görüntülenebilmelidir.

3 - SSL sertifikasını kontrol edin: GYS Merkezi Web Siteleri Sistemi ile yayımlanan tüm bayi siteleri, güvenilirliklerini doğrulayan endüstri standartlarında 128 bit SSL sertifikalarına sahiptir. Lütfen sitenin sayfalarında, en alt kısımda, yandaki SSL sertifikası logosunun bulunup bulunmadığını kontrol ediniz. Eğer varsa
bu logoya tıklayabilir ve SSL sertifikasını sağlayan kurumun güvenlik sistemi içinde bu sertifikanın da doğruluğunu sınayabilirsiniz. SSL logosuna tiklanınca açılacak pencerenin de ikinci maddede belirtmiş olduğumuz https ile başlayan bir adreste açılması gerekmektedir.

Yukarıdaki maddelerde yer alan koşulların tümünü sağlayan web siteleri, Gaggenau tarafından yetkilendirilmiş tüm servisler için ortak sitedir. Bu sitede yer alan bilgilere güvenebilirsiniz.
Geri