İhtiyaç duyduğunuzda 7/24 hizmetinizde olan 444 55 33 Gaggenau Çağrı Yönetim Merkezi’ni aramanız yeterlidir.

Servis personelimiz için hijyen, uyulması gereken kuralların en başında gelir. Ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti verilecekse, her müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giyilir.

Küçük ev aletleriniz bile evinizden alınarak onarılır ve yine evinize teslim edilir.

İki Saat Aralığında Randevu Garantisi

Artık gün boyu eve kapanıp servis beklemek yok. Servis randevuları iki saat aralığında veriliyor ve ekibimiz verilen saat aralığında mutlaka size ulaşıyor.

Tam Donanımlı Servis Filosu

Tüm servis araçları, en yeni teknolojik bakım ve onarım cihazlarıyla donatılmıştır. Ayrıca pek çok farklı yedek parçayı ve aksesuarı barındıran minik bir depo işlevi de görür. Bir aksesuar bile olsa, ihtiyaç duyduğunuzda telefon etmeniz yeterlidir; adresinize teslim edilir.

Profesyonel Ekip

Servis personelimiz, sürekli güncellenen teknik programlar ve seminerlerle profesyonel eğitimden geçirilir. Böylece, sürekli gelişen ve yenilenen ürünlerimizin periyodik bakım ve onarımları uzman personelimiz tarafından yapılır.

Online Takip

Yapılan tüm başvurular, bilgisayara kaydedilerek düzenli takip gerçekleştirilir. Ürüne yapılan her işlem online izlenerek gerektiğinde başvuru sahibi bilgilendirilir.

Orijinal Yedek Parça

Servisimizde 40.000 farklı orijinal yedek parça mevcuttur ve değiştirilen her yedek parça, yurt çapında geçerli olmak üzere, 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.